projektowanie-pozycjonowanie-stron-reklama-3

Jesteśmy przyjazną firmą, która pomaga naszym klientom uzyskać satysfakcjonujące wyniki konwersji z ich stron internetowych, projektów informatycznych oraz reklam graficznych. Działamy jako profesjonalna grupa projektantów stron internetowych, programistów i grafików, dla których priorytetem jest osiągnięcie celu wyznaczonego przez naszych kontrahentów, w atmosferze wzajemnego zaufania, zrozumienia i wspierania się podczas wszystkich etapów realizacji powierzonych nam zadań.

Piotr Sokołowski
Senior Media Planner
Blog #22
Krzysztof Zagórski
Head Creative Artist
Blog #22
Magdalena Bielecka
SEO/SEM Specialist
Blog #22
Tomasz Król
Senior Account Manager
Blog #22
Agnieszka Kotecka
IT Senior Specialist
Blog #22
Piotr Pawlikowski
Senior Copywriter/PR
Blog #22
Paweł Lisowski
Senior Positioner/SEO
Blog #22
Mariusz Kamiński
Computer Specialist
Blog #22
Andrzej Bakuła
Copywriter/PR Manager
Blog #22
Daniel Tarkowski
MySQL/PHP Developer
Blog #22
Sebastian Neumann
Senior Account Manager
Blog #22
Małgorzata Borek
Graphic Designer
Blog #22
Kamil Janiec
Computer Scientist/IT
Blog #22

Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość wymaga od nas przede wszystkim umiejętności planowania, słuchania i zaangażowania w realizację zadań. Z powodzeniem wykorzystujemy nasze umiejętności, doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje, aby tworzyć unikalne produkty o bardzo wysokiej jakości. Nasze zdrowe i przejrzyste relacje ze współpracownikami i klientami są oparte na zaufaniu i uczciwości.

Wspólny sukces

Cieszymy się sukcesami naszych klientów i chętnie wspieramy ich poradami – w zamian otrzymujemy wiele pozytywnych opinii, referencji i nowych zgłoszeń. Staramy się dawać od siebie o wiele więcej niż jedynie produkt lub usługa określona w umowie. Dzięki temu nasze relacje są jak wieloletnia przyjaźń, a nie jedynie przelotne zauroczenie.

Co robimy

Od ponad 10 lat działamy jako zrzeszenie freelancer’ów specjalizujących się w terminowym tworzeniu profesjonalnych stron internetowych i pozycjonowaniu oraz przeprowadzaniu skutecznych kampanii reklamowych. Nasz wachlarz usług, oprócz programowania, zawiera także usługi z zakresu grafiki wizualnej (ulotki, banery, plakaty) oraz copywritingu.

Statystyki, które przemawiają.

0%

Marketerów B2C uznaje znaczącą przewagę treści wizualnych w stosunku do treści kontekstowych.

0%

Użytkowników Facebooka aktywnie i codziennie korzysta z serwisu społecznościowego.

0%

Internautów porzuca stronę z powodu natarczywych i nieprzemyślanych okienek reklamowych.