Masz pytania? Napisz do nas

Agnieszka Kotecka

IT Senior Specialist/SEO
Grupa Projektanci Stron

Jeśli czegoś naprawdę pragniesz, jesteś w stanie to osiągnąć!

Rozbudowane i dedykowane strony WWW wymagają najlepszych rozwiązań. Jednym z najbardziej niezawodnych i znanych jest platforma WordPress. Do głównych zalet WordPressa zalicza się m.in.: prostota zarządzania (np. dzięki wtyczce WP Bakery układem i wyglądem strony można „bawić się”, podobnie jak układanie wirtualnych puzzli), nieograniczona ilość dodatków (wtyczek) – płatnych lub bezpłatnych, z gwarancją ich poprawnej działalności i supportem technicznym ze strony autora, ogromny wybór gotowych do modyfikacji szablonów stron responsywnych, mobilnych lub landing page, możliwość wdrożenia dowolnych modyfikacji na stronie, bezpieczeństwo – dostępne aktualizacje zarówno wtyczek, samej platformy, jak i szablonów.

Internet nie gryzie. Serio. Dowiedz się wszystkiego w przystępny sposób lub sprawdź czego jeszcze nie wiesz. Więcej o założeniu dedykowanej strony internetowej WordPress i jak działamy w tym zakresie przeczytasz pod zakładką: Pakiet Pro lub jeśli wolisz porozmawiać –  zadzwoń do nas 602 708 864.

Strona mobilna czy responsywna

Blog strona mobilna i responsywna

Jak już wspomnieliśmy, strona mobilna jest przeznaczona wyłącznie dla urządzeń mobilnych (smartfony, tablety), jest znacznie lżejsza niż strona responsywna (posiada okroj...

Czytaj dalej →
We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.