Masz pytania? Napisz do nas

Kamil Janiec

Computer Specialist/IT
Grupa Projektanci Stron

Sprawimy, że Twój biznes wyróżni się na tle konkurencji!

Istnieją różne typy stron internetowych. Najlepszym i najpopularniejszym narzędziem do tworzenia prostych i bardzo rozbudowanych e-serwisów jest obecnie system zarządzania treścią WordPress (CMS). Aż 90% właścicieli witryn internetowych korzysta właśnie z tej platformy. Niewątpliwą zaletą systemu WordPress jest stosunkowo łatwa edycja i modyfikacja od strony zaplecza (back-end) oraz dynamiczny rozwój funkcjonalności dzięki gotowym wtyczkom (płatnym i bezpłatnym). Jeśli zadajesz sobie pytanie czy warto mieć stronę firmową, zapewne należysz do archaicznej grupy społeczeństwa, sprzed epoki Internetu. Zobacz jakie są możliwości i potencjał sieciowego rynku.

Internet nie gryzie. Serio. Dowiedz się wszystkiego w przystępny sposób lub sprawdź czego jeszcze nie wiesz. Więcej o wykonaniu rozszerzonej strony internetowej WordPress i jak działamy w tym zakresie przeczytasz pod zakładką: Pakiet Business lub jeśli wolisz porozmawiać –  zadzwoń do nas 602 708 864.

Strategia SEO i wzrost sprzedaży

Blog strategia seo i pozycjonowanie stron

Dobrze opracowana strategia SEO działa na korzyść danego serwisu przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu i dostarcza użytkownikowi najbardziej przyjazny, najszybszy i najbard...

Czytaj dalej →
We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.