Masz pytania? Napisz do nas

Krzysztof Zagórski

Head Creative Artist
Grupa Projektanci Stron

Zakupy i czysty zysk na wyciągnięcie ręki!

Posiadanie sklepu internetowego ma ogrom zalet: obniżenie kosztów sprzedaży, dotarcie do większej ilości klientów, lepsze zarządzanie produktami czy dostępność sprzedaż w 24/7/365. W celu pełnego wykorzystania środków, czasu i energii poświęconych na założenie sklepu on-line, warto rozważyć w pełni funkcjonalne, stabilne i profesjonalne rozwiązanie jakim jest platforma PrestaShop – najbardziej polecane rozwiązanie na rynku e-commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw. Głównymi zaletami tego systemu są: intuicyjność i szybkość w zarządzaniu PA, techniczne wsparcie ekspertów (autorów modułów), personalizacja rozwiązań i gotowych setek tysięcy szablonów czy responsywność layoutów (automatyczne dopasowanie się strony do rozdzielczości urządzeń moblinych).

Internet nie gryzie. Serio. Dowiedz się wszystkiego w przystępny sposób lub sprawdź czego jeszcze nie wiesz. Więcej o założeniu sklepu internetowego i jak działamy w tym zakresie przeczytasz pod zakładką: Sklep Internetowy lub jeśli wolisz porozmawiać –  zadzwoń do nas 602 708 864.

Statystyki Google Analytics

Blog statystyki google analytics

Czy masz stronę firmową lub bloga? Jeśli odpowiedź brzmi "tak", niezależnie od tego, czy są one do użytku osobistego, czy biznesowego, potrzebujesz Google Analytics. Oto ...

Czytaj dalej →
We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.