Artanis

Projects

Strona internetowa jako portfolio i prezentacja zdjęć z realizacji aranżacji roślin w biurach, z Systemem Zarządzania Treścią, stworzona na bazie platformy Wordpress.

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalający na szybką i łatwą w obsłudze aktualizację witryny internetowej, tj. edytowanie, dodawanie, usuwanie elementów graficznych oraz treści tekstowych, a także zarządzanie podstronami w obrębie serwisu.

Wyzwanie

Głównym celem zaprojektowania i zrealizowania responsywnej strony było wykonanie eleganckiego i przejrzystego portfolio z wysokiej jakości zdjęciami z realizacji aranżacji roślinnych w biurach.

Rozwiązanie

Wykonanie i modyfikacja prezentacji zdjęć on-line w formie responsywnego portfolio z zapleczem administracyjnym i podziałem na kategorie, możliwością zarządzania opisami zdjęć i ich poprawnego otagowania.

Rezultat

Po stronie front-endu odwiedzający mają do dyspozycji gotową prezentację zdjęć w formie responsywnej. Po stronie back-endu pracownicy firmy mogą łatwo i szybko zarządzać bazą swoich autorskich zdjęć.