CM Arnica

Projects

Serwis z zapleczem administracyjnym (CMS) dla Centrum Medycznego Arnica w formie responsywnej strony, stworzonej na bazie platformy Wordpress.

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalający na szybką i łatwą w obsłudze aktualizację witryny internetowej, tj. edytowanie, dodawanie, usuwanie elementów graficznych oraz treści tekstowych, a także zarządzanie podstronami w obrębie serwisu.

Wyzwanie

Centrum Medyczne zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów z różnych dziedzin medycyny, tj.: kardiologia, urologia, rehabilitacja dzieci i dorosłych, dietetyka, neurologia, medycyna estetyczna i wiele innych.
Potrzeba była stworzenia sieci podstron z dedykowanymi formularzami rezerwacji wizyty on-line i skorelowania ich z daną dziedziną usługi medycznej i przypisanych do niej lekarzami specjalistami.

Rozwiązanie

Stworzenie systemu rezerwacji wizyty on-line dzięki dedykowanym formularzom z możliwością selekcji danej usługi, lekarza oraz daty wizyty. Zastosowane rozwiązanie pozwala dodatkowo na możliwość eksportu danych w formie pliku Excel.

Rezultat

Po stronie front-endu pacjenci mają możliwość szybkiej rezerwacji wizyty u konkretnego lekarza, w dogodnym dla nich terminie, mogą również zadać pytanie dotyczące ich zdrowia bezpośrednio na stronie internetowej. Po stronie back-endu pracownicy mają możliwość zarządzania bazą danych i eksportu treści w postaci pliku Excel.