projektowanie-pozycjonowanie-stron-reklama-3

Jesteśmy przyjazną firmą, która pomaga Wam uzyskać satysfakcjonujące wyniki konwersji ze stron internetowych, projektów informatycznych, blogów oraz reklam graficznych. Działamy jako profesjonalna grupa projektantów stron internetowych, copywriterów, pozycjonerów oraz grafików, dla których priorytetem jest osiągnięcie celu wyznaczonego przez naszych kontrahentów, w atmosferze wzajemnego zaufania, zrozumienia i wspierania się podczas wszystkich etapów realizacji powierzonych nam zadań.

Piotr Sokołowski
Senior Media Planner
Publikacje Blogowe 

Krzysztof Zagórski
Head Creative Artist
Publikacje Blogowe 

Magdalena Bielecka
IT Specialist
Publikacje Blogowe 

Tomasz Król
Senior Account Manager
Publikacje Blogowe 

Agnieszka Kotecka
IT Senior Specialist/SEO
Publikacje Blogowe 

Piotr Pawlikowski
Senior Copywriter/PR
Publikacje Blogowe 

Paweł Lisowski
Senior Positioner/SEO
Publikacje Blogowe 

Małgorzata Borek
Social Media Specialist
Publikacje Blogowe 

Kamil Janiec
Computer Scientist/IT
Publikacje Blogowe 

Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość wymaga od nas przede wszystkim umiejętności planowania, słuchania i zaangażowania w realizację zadań. Z powodzeniem wykorzystujemy nasze umiejętności, doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje, aby tworzyć unikalne produkty o bardzo wysokiej jakości. Nasze zdrowe i przejrzyste relacje ze współpracownikami i klientami są oparte na zaufaniu i uczciwości.

Wspólny sukces

Cieszymy się sukcesami naszych klientów i chętnie wspieramy ich poradami – w zamian otrzymujemy wiele pozytywnych opinii, referencji i nowych zgłoszeń. Staramy się dawać od siebie o wiele więcej niż jedynie produkt lub usługa określona w umowie. Dzięki temu nasze relacje są jak wieloletnia przyjaźń, a nie jedynie przelotne zauroczenie.

Co robimy

Od ponad 10 lat działamy jako zrzeszenie freelancer’ów specjalizujących się w terminowym tworzeniu profesjonalnych stron internetowych i pozycjonowaniu oraz przeprowadzaniu skutecznych kampanii reklamowych. Nasz wachlarz usług, oprócz programowania, zawiera także usługi z zakresu grafiki wizualnej (ulotki, banery, plakaty) oraz copywritingu.

Statystyki, które przemawiają.

0%

Marketerów B2C uznaje znaczącą przewagę treści wizualnych w stosunku do treści kontekstowych.

0%

Użytkowników Facebooka aktywnie i codziennie korzysta z serwisu społecznościowego.

0%

Internautów porzuca stronę z powodu natarczywych i nieprzemyślanych okienek reklamowych.