Masz pytania? Napisz do nas

Piotr Pawlikowski

Senior Copywriter/PR
Grupa Projektanci Stron

Sztuka tworzenia treści wywołujących pożądane reakcje.

Copywriting to sztuka takiego doboru słów, by zachęcić do konkretnego działania wybraną grupę docelową. Aby skutecznie docierać do potencjalnych klientów,  reklamy tekstowe muszą być trafne, atrakcyjne i angażujące oraz dopasowane do zasad redakcyjnych Google. “Pisz dla czytelników, a nie dla siebie!” – to złota zasada której musimy się trzymać jeśli chcemy z sukcesem docierać do świadomości naszych klientów. Skuteczny copywriter musi mieć “lekkie pióro” i doskonale znać zasady ortografii i gramatyki, ale być przede wszystkim musi być doświadczonym psychologiem, który umie wczuć się w emocje i bezbłędnie wskazać potrzeby odbiorcy oraz poprowadzić go do celu (czyli osiągnięcia zadowolenia z finalnego zakupu produktu lub skorzystania z danej usługi).

Internet nie gryzie. Serio. Dowiedz się wszystkiego w przystępny sposób lub sprawdź czego jeszcze nie wiesz. Więcej o usłudze copywritingu i jak działamy w tym zakresie przeczytasz pod zakładką: Copywriting lub jeśli wolisz porozmawiać –  zadzwoń do nas 602 708 864.

Dobry copywriting

Blog copywriting seo

Dobry copywriter potrafi zawrzeć w treści oferty handlowej kluczowe informacje w sposób przystępny, atrakcyjny i oryginalny. Podstawą copywritingu jest umiejętna gra słów...

Czytaj dalej →
We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.