Masz pytania? Napisz do nas

Piotr Sokołowski

Senior Media Planner
Grupa Projektanci Stron

Pomożemy Ci osiągnąć wyższy pułap na rynku!

WordPress to zaawansowany i niezwykle funkcjonalny system zarządzania treścią, który jest rozwijany z roku na rok, a jego popularność osiągnęła zenit na całym świecie. Z jego pomocą możemy między innymi od początku do końca zbudować różnego rodzaju profesjonalne, firmowe strony internetowe, w tym w szczególności zaawansowane wirtualne sklepy. Platforma WordPress, dzięki temu, że nie jest to autorski i mało elastyczny CMS (jaki oferuje wiele firm IT), ma tak naprawdę nieograniczone możliwości dalszej rozbudowy pod względem layoutu, struktury czy funkcjonalności.

Internet nie gryzie. Serio. Dowiedz się wszystkiego w przystępny sposób lub sprawdź czego jeszcze nie wiesz. Więcej o założeniu kompleksowej strony internetowej WordPress i jak działamy w tym zakresie przeczytasz pod zakładką: Pakiet Comfort lub jeśli wolisz porozmawiać –  zadzwoń do nas 602 708 864.

Czym jest współczynnik konwersji

Blog kampanie adwords i współczynnik konwersji

Mówiąc najprościej, współczynnik konwersji to odsetek użytkowników odwiedzających stronę docelową, którzy konwertują, czyli wykonują określone czynności na stronie, wg us...

Czytaj dalej →
We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.