Masz pytania? Napisz do nas

Pomagamy wypływać na głęboką wodę, Facebook nie gryzie!

Ogromna liczba użytkowników Facebooka jest konsekwentna w wizytach na stronie.

Użytkownikami Facebooka jest 76% kobiet i 66% mężczyzn. Nie jest to duża różnica statystyczna, dlatego więc powinieneś umieć skutecznie dotrzeć do obu płci na Facebooku i innych social mediach.

42% marketerów zgłasza, że Facebook jest ważny dla ich działalności.

Czy warto?

Być może teraz takie właśnie pytanie przemknęło Ci przez myśl i nie pozwala na podjęcie racjonalnej, przemyślanej i ostatecznej decyzji. Pozwól, że przytoczymy tu kilka faktów odnośnie oszałamiającej popularności Facebook’a:

• Przeciętny użytkownik spędza na FB 40 minut dziennie.
• Ponad 7,5 milionów stron posiada odnośnik do FB.
• W ciągu każdych 20 minut ponad 1 milion linków jest udostępnianych.
• Serwery Facebook’a przetwarzają codziennie ponad 350 milionów zdjęć wysłanych przez użytkowników.
• Miesięczna liczba użytkowników FB to: 1,310,000,000.

Pozyskujemy klientów

Przeprowadzimy skuteczne działania związane z obecnością na Facebook’u, w tym: założenie profilu i branding marki, tworzenie, selekcję i dodawanie najatrakcyjniejszych wpisów na profilu, prowadzenie działań mających na celu aktywne zdobywanie fanów, nawiązywanie interakcji z użytkownikami (komentarze, posty, aplikacje), tworzenie dodatkowych zakładek z dedykowanymi treściami, prowadzenie kampanii reklamowych na innych portalach społecznościowych np. Twitterze, przeprowadzanie konkursów wśród społeczności oraz szereg pozostałych usług mających na celu długotrwałe promowanie Twojej firmy w social mediach i zdobywaniu lojalnych klientów i fanów.

Doceń potęgę portali społecznościowych!

FB jest niewątpliwie najpopularniejszym obecnie portalem społecznościowym znacznie wpływającym na życie jego użytkowników, których liczba wynosi ponad miliard! Firmy na całym świecie już dawno zaczęły dostrzegać ten ogromny potencjał Facebook’a i rozpoczęły na nim swoją wielką kampanię reklamową. Jeśli i Ty chcesz również wykorzystać możliwości tego portalu, a boisz się wypłynąć na głęboką wodę, nic straconego! My nauczymy Cię pływać.

Tworzymy i na bieżąco zarządzamy profilami marek na FB administrując tzw. FanPage. Wpływamy na pozytywny odbiór internautów poprzez dokonywanie częstych, a nawet codziennych, aktualności polegających na dodawaniu ciekawych wpisów i zdjęć, które są dalej chętnie, spontanicznie i łatwo polecane przez szerokie grono odbiorców wiadomości, tzw. Znajomych. Tak stworzony krąg ludzi, który codziennie śledzi właśnie Twój FanPage może liczyć nawet kilka tysięcy uczestników. Nie trudno obliczyć, że spory procent z nich stanie się Twoimi klientami w realnym świecie, a Ty zarobisz wymierne pieniądze i zyskasz lojalność wśród kupujących.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
 • 1. Iterate Design

  We always start with people. Business is driven by human behavior. And we take a human-centered design approach to drive business results. Through observation, learning, and immersive research we are able to roadmap solutions that work for our clients and their customers.

 • 2. Validate Develop

  This is where we bring the design vision to life—uncovering and alleviating stumbling blocks that could interfere with successful implementation. Our 360-degree focus on customers and tech-agnostic approach allow us to develop flexible solutions that scale with business needs.

 • 3. Optimize Deliver

  Our global operation model and thousands of employees in 10 countries allow us to implement best practices and meet clients’ needs practically everywhere. From implementation to analysis, we go beyond solution launch to seek out continuous improvement for our clients—and ourselves.

Magdalena Bielecka

Social Media Specialist

Jest aktywna na FB bezkarnie kilkadziesiąt godzin… w pracy. Ale nie tylko na tym polega jej praca. Oprócz umiejętności z zakresu komunikacji internetowej, Public Relations, psychologii czy socjologii social media, posiada rzetelną wiedzę z zakresu marketingu oraz oczywiście jest stale na bieżąco z trendami w internecie. By móc oderwać się od aktywności internetowej, czynnie uprawia jogging i jazdę konną.

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

 • Przeprowadzi analizę ilościowo-jakościową określonych treści w Internecie
 • Będzie odpowiedzialna za koordynowanie realizacji projektów internetowych
 • Będzie odpowiedzialna za działania na forach internetowych i Facebooku
 • Zainicjuje nowe tematy dyskusyjne, w tym konkursów i kampanii promocyjnych dotyczące Twojej firmy
 • Będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii komunikacji marek i produktów

Nr 2 - krótki adres dla konta FB

Magdalena Bielecka

Jeśli chcesz mieć przyjazny i łatwy do zapamiętania adres swojego konta na Facebooku, wystarczy że wykonasz kilka prostych kroków. Zaloguj się na FB, kliknij zakładkę Konto, dalej wybierz zakładkę Ustawienia. Otworzy nam się okno z możliwością zmiany m.in. Nazwy użytkownika, zmieniamy np. na kubuspuchatek. Od teraz masz już prosty adres dla swojego konta: facebook.com/kubuspuchatek. Musisz jednak odczekać kilka/kilkanaście godzin, aby administracja FB dokonała aktualizacji. Gratulacje, możesz już podać swoim znajomym przyjazny link do swojego konta fejsbukowego.

Dobry copywriting

Blog copywriting seo

Dobry copywriter potrafi zawrzeć w treśc...

Czytaj

Linki sponsorowane Google

Blog linki sponsorowane google

W celu przeprowadzenia skutecznej kampan...

Czytaj

Hashtag w Social Media

Blog hashtag w social media

Popularność tagów rosła wraz z rozwojem ...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podobała Ci się nasza porada? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z komputerem domowym lub wdrożyć bezpieczniejszy system dla dzieci godzinami surfujących w przestrzeni wirtualnej. Zapytaj: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.