Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Aktualizacja stron WWW i zarządzanie treścią serwisu
Masz pytania? Napisz do nas

Aktualizacja Stron | Uaktualnianie Danych

Robimy porządki na stronie internetowej nie tylko od święta!

Aktualizacja strony musi być wykonana kilka razy w miesiącu.

Fakt

W celu dokonywania skuteczniejszej selekcji Google stworzył specjalny algorytm – zwany potocznie Pandą. Jego zadaniem jest wykrywanie stron, na których znajduje się “martwa” lub zduplikowana treść i obniżanie ich pozycji w SERPie (czyli na stronie wyników wyszukiwania).

Twój webmaster niechcący nabroił? Posprzątamy po nim!

Czyścimy kod

Co istotne – jako nieliczni w ramach aktualizacji wykonujemy również poprawę funkcjonalności już istniejącego serwisu internetowego wykonanego przez osoby trzecie (wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, poprawa dynamiki, optymalizacja kodu, obróbka zdjęć i grafiki, naprawa ewentualnych błędów na stronie wykonanej przez inną firmę, dokańczanie rozpoczętych projektów lub naprawa projektów nienależycie wykonanych przez osoby trzecie oraz wiele innych dodatkowych zadań w zależności od Twoich potrzeb).

Natychmiastowa reanimacja

Aktualizacja stron internetowych w naszej ofercie polega na cyklicznych lub jednorazowych zmianach wprowadzanych na życzenie na Twojej stronie. Zajmujemy się aktualizacją serwisów internetowych, dodawaniem lub edycją działów, modyfikacją galerii zdjęć, aktualizowaniem nowości na stronie, dodawaniem nowych skryptów, itp. Wycena aktualizacji jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości materiałów do wdrożenia oraz czasu potrzebnego do wykonania tego zadania.
Powszechnie wiadomo, iż pierwsze wrażenie jakie zrobi serwis na odbiorcy jest najważniejsze i niepowtarzalne. Jeżeli strona ma nieaktualne informacje, prehistoryczny wygląd, błędy techniczne lub ortograficzne, bazarową grafikę – bądź pewien, że ktoś kto trafił na nią przypadkiem, nigdy nie dokona ponownych odwiedzin. Pamiętaj, że Twoja strona świadczy o jakości Twoich usług!

Czy wiesz, że jeśli nie będziesz na bieżąco aktualizować swojej strony firmowej, to jej pozycja w wynikach wyszukiwania Google może spaść?

Warto pamiętać, iż strony WWW często aktualizowane są postrzegane przez odbiorców jako nowoczesne i wiarygodneStrona nieaktualna jest źle odbierana i nie jest odwiedzana zarówno przez internautów, jak i przez roboty indeksujące stronę, a co za tym idzie ranking danej strony będzie systematycznie spadać na niższe pozycje. Aktualizacja strony WWW jest zatem niezbędnym czynnikiem, aby była ona często odwiedzana i odbierana jako wiarygodna, profesjonalna i bezpieczna dla użytkowników.

Aktualizacje stron przebiegają według z góry wspólnie ustalonego harmonogramu i dokładnego zakresu zaplanowanych prac. W każdej chwili istnieje możliwość podglądu zleconych modyfikacji, dodania nowych zadań aktualizacyjnych bądź rezygnacji ze zmian na korzyść innych, które okazały się niezbędne w trakcie realizacji prac. Aktualizacje przebiegają szybko, terminowo i ściśle wedle Twojego życzenia, co absolutnie nie zakłóca ciągłości poprawnego wyświetlania zawartości strony. Gwałtowny rozwój Internetu wymaga czujności i szybkiej reakcji ze strony właścicieli stron internetowych, dlatego aktualizowanie i unowocześnianie ich witryn jest dla nas ciekawym wyzwaniem.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj

Nr 13 - Audyt SEO

Magdalena Bielecka

Audyt strony to dokładna analiza treści merytorycznych na danym serwisie, pod kątem jej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, tzw. SERP (Search Engine Results Pages). Innymi słowy, audyt SEO jest usługą mającą na celu przeanalizowanie strony i stworzenie raportu zawierającego wyniki oraz porady jak dany serwis zaktualizować, biorąc pod uwagę późniejsze pozycjonowanie.  

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: Audyt SEO.

Audyt SEO

Blog audyt-seo

Zazwyczaj audyt SEO ma na uwadze: - prz...

Czytaj

Facebook to życie

Blog facebook-to-zycie

Social media marketing wypracował własne...

Czytaj

Podaj dalej

Blog podaj-dalej

Marketing wirusowy jest „przenoszony” od...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podobała Ci się nasza porada? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z komputerem domowym lub wdrożyć bezpieczniejszy system dla dzieci godzinami surfujących w przestrzeni wirtualnej. Zapytaj: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

Magdalena Bielecka

IT Specialist

Świeżo upieczona absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki z wielką pasją do komputerów i wszelkich nowinek technicznych. Tropicielka najciekawszych porad redagowanych w specjalistycznych publikacjach (np. IT Professional), często anglojęzycznych. Informatyka nie ma praktycznie przed nią żadnych tajemnic.

Zobacz wszystkie publikacje Autora

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

• Zaprojektuje serwisy z obsługą XHTML, HTML5, Javascript, Javy, CSS3, jQuery, Ajax
• Utworzy zaplecze z obsługą PHP i MySQL
• Pomoże w praktycznej obsłudze sklepów internetowych jako administrator platformy backend (CMS na licencji OpenSource, np. PrestaShop, WordPress)

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.