Masz pytania? Napisz do nas

Robimy porządki na stronie internetowej nie tylko od święta!

Aktualizacja strony musi być wykonana kilka razy w miesiącu.

W celu dokonywania skuteczniejszej selekcji Google stworzył specjalny algorytm – zwany potocznie Pandą. Jego zadaniem jest wykrywanie stron, na których znajduje się “martwa” lub zduplikowana treść i obniżanie ich pozycji w SERPie (czyli na stronie wyników wyszukiwania).

Twój webmaster niechcący nabroił? Posprzątamy po nim!

Czyścimy kod

Co istotne – jako nieliczni w ramach aktualizacji wykonujemy również poprawę funkcjonalności już istniejącego serwisu internetowego wykonanego przez osoby trzecie (wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, poprawa dynamiki, optymalizacja kodu, obróbka zdjęć i grafiki, naprawa ewentualnych błędów na stronie wykonanej przez inną firmę, dokańczanie rozpoczętych projektów lub naprawa projektów nienależycie wykonanych przez osoby trzecie oraz wiele innych dodatkowych zadań w zależności od Twoich potrzeb).

Natychmiastowa reanimacja

Aktualizacja stron internetowych w naszej ofercie polega na cyklicznych lub jednorazowych zmianach wprowadzanych na życzenie na Twojej stronie. Zajmujemy się aktualizacją serwisów internetowych, dodawaniem lub edycją działów, modyfikacją galerii zdjęć, aktualizowaniem nowości na stronie, dodawaniem nowych skryptów, itp. Wycena aktualizacji jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości materiałów do wdrożenia oraz czasu potrzebnego do wykonania tego zadania.
Powszechnie wiadomo, iż pierwsze wrażenie jakie zrobi serwis na odbiorcy jest najważniejsze i niepowtarzalne. Jeżeli strona ma nieaktualne informacje, prehistoryczny wygląd, błędy techniczne lub ortograficzne, bazarową grafikę – bądź pewien, że ktoś kto trafił na nią przypadkiem, nigdy nie dokona ponownych odwiedzin. Pamiętaj, że Twoja strona świadczy o jakości Twoich usług!

Czy wiesz, że jeśli nie będziesz na bieżąco aktualizować swojej strony firmowej, to jej pozycja w wynikach wyszukiwania Google może spaść?

Warto pamiętać, iż strony WWW często aktualizowane są postrzegane przez odbiorców jako nowoczesne i wiarygodneStrona nieaktualna jest źle odbierana i nie jest odwiedzana zarówno przez internautów, jak i przez roboty indeksujące stronę, a co za tym idzie ranking danej strony będzie systematycznie spadać na niższe pozycje. Aktualizacja strony WWW jest zatem niezbędnym czynnikiem, aby była ona często odwiedzana i odbierana jako wiarygodna, profesjonalna i bezpieczna dla użytkowników.

Aktualizacje stron przebiegają według z góry wspólnie ustalonego harmonogramu i dokładnego zakresu zaplanowanych prac. W każdej chwili istnieje możliwość podglądu zleconych modyfikacji, dodania nowych zadań aktualizacyjnych bądź rezygnacji ze zmian na korzyść innych, które okazały się niezbędne w trakcie realizacji prac. Aktualizacje przebiegają szybko, terminowo i ściśle wedle Twojego życzenia, co absolutnie nie zakłóca ciągłości poprawnego wyświetlania zawartości strony. Gwałtowny rozwój Internetu wymaga czujności i szybkiej reakcji ze strony właścicieli stron internetowych, dlatego aktualizowanie i unowocześnianie ich witryn jest dla nas ciekawym wyzwaniem.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
 • 1. Iterate Design

  We always start with people. Business is driven by human behavior. And we take a human-centered design approach to drive business results. Through observation, learning, and immersive research we are able to roadmap solutions that work for our clients and their customers.

 • 2. Validate Develop

  This is where we bring the design vision to life—uncovering and alleviating stumbling blocks that could interfere with successful implementation. Our 360-degree focus on customers and tech-agnostic approach allow us to develop flexible solutions that scale with business needs.

 • 3. Optimize Deliver

  Our global operation model and thousands of employees in 10 countries allow us to implement best practices and meet clients’ needs practically everywhere. From implementation to analysis, we go beyond solution launch to seek out continuous improvement for our clients—and ourselves.

Daniel Tarkowski

MySQL/PHP Developer

Analityczny umysł godny Einsteina! Programowanie w PHP i tematykę relacyjnych baz danych SQL/MySQL ma w małym palcu, dzięki czemu praca nie jest dla niego żmudnym obowiązkiem, a prawdziwą pasją! W wolnym czasie chętnie słucha jazzu, w szczególności klasycznego.

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

 • Zaprojektuje, utworzy, przetestuje oraz wdroży Twoją aplikację internetową oraz zaplanuje etapy rozwoju i utrzymania istniejących aplikacji
 • Wykona aplikację bazodanową w oparciu o PHP, MySQL, JavaScript
 • Zaprojektuje i wdroży rozbudowę rozwiązań CMS-owych z bezpiecznym i stabilnym Panelem Zarządzania
 • Będzie odpowiedzialny za dokumentowanie w/w rozwiązań

Nr 5 - euro w Wordzie

Daniel Tarkowski

Każdy z nas lub stanowcza większość użytkowników systemu Windows i aplikacji np. Microsoft Word Office, wie jak wstawić w programie tekstowym znak dolara, jednak jak wstawić znak waluty euro już może nie być dla wszystkich tak oczywiste. Pomijając możliwość wstawienia symbolu z puli wbudowanych w program znaków, można dokonać tego znacznie szybciej, oszczędzając sporo czasu. Łatwiejszym rozwiązaniem jest sekwencja klawiszy: NumLock alt+0128.

Dobry copywriting

Blog copywriting seo

Dobry copywriter potrafi zawrzeć w treśc...

Czytaj

Linki sponsorowane Google

Blog linki sponsorowane google

W celu przeprowadzenia skutecznej kampan...

Czytaj

Hashtag w Social Media

Blog hashtag w social media

Popularność tagów rosła wraz z rozwojem ...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podobała Ci się nasza porada? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z komputerem domowym lub wdrożyć bezpieczniejszy system dla dzieci godzinami surfujących w przestrzeni wirtualnej. Zapytaj: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.