Masz pytania? Napisz do nas

Responsywne strony internetowe WordPress | Strona firmowa Pakiet Pro

Jeśli czegoś naprawdę pragniesz, jesteś w stanie to osiągnąć!

Pozytywne myślenie i trafne decyzje pozwalają zdobywać szczyty.

Dedykowana Strona Responsywna + CMS zawierająca:

indywidualny dobór funkcjonalności, spersonalizowany layout strony i dynamiczne rozwiązania, możliwość dowolnej rozbudowy strony w zależności od potrzeb.

2500 zł

Innowacja odróżnia lidera od biernego naśladowcy.

Pełna swoboda

Twoje pragnienia, potrzeby i oczekiwania, możliwości czasowe i finansowe precyzyjnie definiują co znajdzie się w tym pakiecie. Tutaj zakres naszej pracy, zaangażowanie czasowe i wynagrodzenie jest ustalane każdorazowo indywidualnie, co jest gwarantem, iż osiągnięty obustronnie zadowalający kompromis.

Podnosimy poprzeczkę

Nie boimy się wyzwań. Jeżeli nie znalazłeś do tej pory nikogo, kto spełni Twoje wymagania – nie musisz dalej szukać i wertować setki bezużytecznych ofert. Teraz Jesteś już w dobrym miejscu i idealnie wybranym czasie, a co najważniejsze – z odpowiednimi ludźmi, którzy sprostają wszystkim wyzwaniom – nie spoczniemy dopóki Ty nie będziesz zadowolony z rezultatów naszej pracy!

Oferujemy również możliwość przekazania nam już istniejącego projektu, który wymaga dalszego rozwoju lub jedynie aktualizacji struktury, a dotychczasowy wykonawca nie jest brany pod uwagę do dalszej współpracy z różnych względów. Celem takiego rozwiązania jest dbanie o dobro Twojego wizerunku, niezależnie od czynników zewnętrznych, wynikających z działań osób trzecich.

Siądź w pierwszym rzędzie życia, lepiej zobaczysz, co się dzieje na scenie.

Pakiet PRO stworzony został specjalnie z myślą o Tobie – odważnym i kreatywnym człowieku ceniącym przede wszystkim niezależność. W tym miejscu istnieje ciekawa możliwość innego sposobu realizacji naszych usług niż te, które zostały szczegółowo omówione w pozostałych Pakietach. Główne korzyści płynące z wybrania Pakietu PRO to możliwość swobodnego modyfikowania naszej oferty, włącznie z ofertą cenową. 

Strona internetowa Pakiet PRO jest kierowany do firm, chcących posiadać spersonalizowaną witrynę internetową pod kątem layoutu i wszelkich możliwych rozwiązań technicznych. Charakteryzuje się indywidualną wyceną wykonania z zachowaniem najwyższych obowiązujących standardów technicznych i wizualnych.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
strona mobilna i responsywna

Nr 4 - Strona mobilna czy responsywna

Agnieszka Kotecka

Wiele osób wymiennie stosuje pojęcie strony responsywnej z mobilną, jednak zdecydowanie różnią się one od siebie. Zasadnicza różnica między stroną mobilną a responsywną jest to, że strona mobilna jest dedykowana wyłącznie urządzeniom mobilnym, natomiast strona responsywna jest opracowana w taki sposób, że wersja desktopowa jest przeznaczona zarówno dla urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych, a jej wygląd, a raczej układ strony, automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości danego urządzenia.

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: Strona mobilna czy responsywna.

Audyt SEO

Blog audyt-seo

Zazwyczaj audyt SEO ma na uwadze: - prz...

Czytaj

Facebook to życie

Blog facebook-to-zycie

Social media marketing wypracował własne...

Czytaj

Podaj dalej

Blog podaj-dalej

Marketing wirusowy jest „przenoszony” od...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się nasz artykuł? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z hasłami e-commerce lub wdrożyć dedykowane rozwiązania na potrzeby Twojej strony. Zadzwoń: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

Agnieszka Kotecka

IT Senior Specialist/SEO

Cechy pozwalające jej na profesjonalne wykonywanie obowiązków to m.in.: znajomość najnowszych trendów oraz technik w obszarze marketingu internetowego i sprzedaży elektronicznej, znajomość zagadnień związanych z SEO, znajomość popularnych narzędzi analitycznych umożliwiających mierzenie efektywności działań, doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords. Miłośniczka dobrej muzyki – smooth jazz zawsze towarzyszy jej przy pracy, ale również przy wypoczynku.

Zobacz wszystkie publikacje Autora

Twoje zamówienie wykona Specjalistka, która:

• Będzie odpowiedzialna za wdrażanie oraz koordynowanie projektów w serwisie e-commerce
• Będzie odpowiedzialna za poszukiwanie szans na budowanie przewagi nad konkurencją
• Zaplanuje działania wykorzystania e-mail marketingu w celu zwiększenia ruchu na Twojej stronie
• Będzie kontrolować wspieranie działań content marketingowych
• Będzie odpowiedzialna za współpracę z działem marketingu oraz IT
• Przeprowadzi analizę efektywności prowadzonych działań oraz raportowanie wyników pracy

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.