Masz pytania? Napisz do nas

Sztuka tworzenia treści wywołujących pożądane reakcje.

Ze skutecznym tekstem sprzedażowym stać Cię na więcej!

Jakob Nielsen szacuje, że użytkownicy internetu czytają zaledwie 10% wyświetlanych im informacji. To mechanizm obronny – muszą oni jakoś odfiltrować masę niepotrzebnych informacji, którymi są bombardowani każdego dnia.

Masz tylko 5 sekund, by przyciągnąć uwagę klienta odwiedzającego Twoją stronę.

Szczypta inspiracji

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego jedne hasła zapadają Ci w pamięć, a inne ledwie pamiętasz po paru sekundach? Sekret tkwi w podświadomie wywoływanych u Ciebie skojarzeniach. Nie od dziś wiadomo, że hasła wiodące prym w marketingowej kampanii to te, które odnoszą się do: erotyki, jedzenia, dzieci i zwierząt, szczególnie domowych pupili.

ROI

Z dobrym tekstem w sieci jest jak z pierwszą randką – jeśli zaiskrzy między Wami już na początku, jest duża szansa, że spotkacie się ponownie. Co możecie dla mnie zrobić? Znacznie powiększymy stan Twojego konta! Jak? Dzięki tekstom, które wywołują ostatnio spotykany efekt WOW. Łącząc pasję do pisania, elementy psychologii i zachowań konsumentów, stworzymy dla Ciebie treści przyciągające uwagę, budujące pozytywne napięcie i nieodpartą chęć dokonania zakupu produktów przez Twoich klientów. W przypadku prowadzenia przez Ciebie usług – będziemy kreować godny zaufania wizerunek Twojej firmy, co sprawi, że Twoje usługi będą chętnie i często polecane (marketing szeptany).

SEO copywriting to nie tylko pisanie tekstów i optymalizowanie ich pod słowa kluczowe.

Dobry tekst sprzedażowy powinien zarabiać sam na siebie. Powiedz nam co chciałbyś sprzedać swoim klientom, a nasz copywriting zrobi to za Ciebie! Opracowujemy każdy rodzaj treści – wyzwalające pożądanie i zachęcające do kupna opisy produktów, niebanalne informacje odnośnie Twoich usług, hipnotyzujące hasła reklamowe i wiele, wiele innych słów, które skutecznie wypromują Twój biznes. Sprawdź sam!

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Przykułeś już uwagę swoich klientów – trzeba ją zatrzymać na dłużej niż tylko parę sekund. Jak? Idealnym rozwiązaniem jest wyzwalanie pozytywnych emocji i skojarzeń poprzez słowa, które wywołują u klientów uczucie pożądania właśnie Twojego produktu lub usługi, a nie jakiegokolwiek innego.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
 • 1. Iterate Design

  We always start with people. Business is driven by human behavior. And we take a human-centered design approach to drive business results. Through observation, learning, and immersive research we are able to roadmap solutions that work for our clients and their customers.

 • 2. Validate Develop

  This is where we bring the design vision to life—uncovering and alleviating stumbling blocks that could interfere with successful implementation. Our 360-degree focus on customers and tech-agnostic approach allow us to develop flexible solutions that scale with business needs.

 • 3. Optimize Deliver

  Our global operation model and thousands of employees in 10 countries allow us to implement best practices and meet clients’ needs practically everywhere. From implementation to analysis, we go beyond solution launch to seek out continuous improvement for our clients—and ourselves.

Piotr Pawlikowski

Senior Copywrtiter/PR

Dzięki bezwzrokowemu pisaniu na klawiaturze, głowie pełnej kreatywnych pomysłów, piątce z języka polskiego na dyplomie maturalnym i nieprzeciętnej inteligencji – Piotr pisze niezapomniane hasła reklamowe, zachęcające do kupna opisy produktów, artykuły i poradniki oraz… skecze. W wolnym czasie z grupą przyjaciół gra w spektaklach w Warszawskich Ośrodkach Kultury.

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

 • Będzie odpowiedzialny za opracowywanie tekstów i kreacji na potrzeby marketingu internetowego
 • Zaplanuje i zrealizuje działania promocyjne, sprzedażowe i Public Relations
 • Przygotuje i zrealizuje programy lojalnościowe dla sklepów stacjonarnych i sklepu internetowego
 • Zredaguje i przeprowadzi korektę tekstów, haseł, sloganów i body copies na potrzeby komunikacji marketingowej firmy
 • Będzie odpowiedzialny za sprzedaż powierzchni reklamowych w druku i Internecie

Nr 9 - szybsze ładowanie telefonu

Piotr Pawlikowski

Telefon będąc w trybie „online” pobiera bardzo dużo energii, stąd powód tego, że w naszych urządzeniach mobilnych bateria wytrzymuje zazwyczaj tylko dzień. Smartfon podczas ładowania będąc w trybie „online” cały czas pracuje i pobiera energię z baterii jakiej potrzebuje do normalnej pracy, co wiąże się z tym, że proces ładowania jest cały czas niepotrzebnie zakłócany. Idealnym rozwiązaniem będzie ustawienie trybu samolot (offline) na czas ładowania telefonu. Skróci to czas ładowania o co najmniej 30 minut. Po szybszym naładowaniu baterii, można przełączyć ustawienia komórki z powrotem na on-line.

Reklama Facebook Ads

Blog reklama internetowa facebook ads

Grupa docelowa jest ustalana wg kryterió...

Czytaj

Statystyki Google Analytics

Blog statystyki google analytics

Czy masz stronę firmową lub bloga? Jeśli...

Czytaj

Strona mobilna czy responsywna

Blog strona mobilna i responsywna

Jak już wspomnieliśmy, strona mobilna je...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podobała Ci się nasza porada? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z komputerem domowym lub wdrożyć bezpieczniejszy system dla dzieci godzinami surfujących w przestrzeni wirtualnej. Zapytaj: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.