Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
E-mail marketing, czyli jak wysyłać mailing i newsletter
Masz pytania? Napisz do nas

Mailing | Newsletter

Nie wysyłamy przypadkowego kamikadze w świat!

Nieprzemyślany mailing będzie odebrany jako SPAM!

Fakt

Skrojona na miarę i godna zapamiętania kreacja mailingu powinna być spójna z wizerunkiem Twojej firmy na stronie i zachęcać do konkretnych działań (CTA) np. rejestracja na stronie, zakup produktu czy też przejścia do konkretnej oferty.

Niech wygląda zachęcająco, a czytanie będzie stanowić rozrywkę samą w sobie.

Gotowy Newsletter

Newsletter firmowy – wykonujemy proces redagowania i wysyłki newslettera firmowego kierowanego do wybranej grupy docelowej. Szczegółowo i indywidualnie zaprojektowana wiadomość jest możliwa do odczytania w popularnych programach pocztowych i webmailowych (np. Outlook, Thunderbird).

Mailing reklamowy – podobnie jak w przypadku newslettera firmowego przeprowadzamy pełen zakres mailingu: projektujemy, testujemy, wysyłamy i analizujemy statystyki. Koncepcja layoutu newslettera w tym wypadku ściśle zależy od grupy odbiorców. Taka wiadomość może posiadać różne proporcje swojego contentu: 100% grafiki lub tekstu, jak też połączenie hybrydowe.

Analiza statystyk i realizacji celów – każdy newsletter i mailing jest monitorowany pod względem reakcji odbiorców: ilości kliknięć, realizacji celów takich jak złożone zapytania ofertowe, rejestracje na promowany event, czy bezpośredni zakup sugerowanego produktu.

Stały kontakt

Pomagamy również zbudować bazę adresów e-mailowych przez zamieszczenie zapisu do newslettera na Twojej stronie. Zapewni to regularnie dostarczanie e-maili nowym użytkownikom chętnym do utrzymania stałego kontaktu z Twoją firmą i bieżącymi aktualnościami, tj. informacje odnośnie promocji, rabatów i nowych produktów.

Nie wysyłaj maila, jeśli odbiorca nie jest na niego gotowy.

Nieprzemyślany mail jest jak misja samobójcza. Źle zredagowana wiadomość może być automatycznie uznana jako spamprzez odbiorców, a co gorsza – wizerunek autora takiego e-maila może ulec dewaluacji. Jak w takim razie umiejętnie iskutecznie przeprowadzić kompleksową  kampanię mailingową? Wykorzystujemy do tego celu profesjonalne narzędzia, wiedzę i doświadczenieCyklicznie wysyłany newsletter czy jednorazowy mailing to bardzo skuteczne narzędzia marketingowe w rękach sprawnego marketera. Wspieramy Ciebie w trakcie całego cyklu przygotowywania, wysyłki i analizy efektów. My zajmujemy się przygotowaniem i realizacją kampanii mailingowej, Ty oszczędzasz czas koncentrując się na swojej działalności i bieżących zadaniach w firmie. Oferujemy gotową bazę, opracowanie bazy „na zamówienie”, wysyłkę do zewnętrznej bazy. Możesz również samodzielnie zbudować swoją bazę klientów.

Projektujemy wiadomości e-mail w oparciu o standardy kodowania i rozdzielczości, w których odczytywane są wiadomości pocztowe na różnych przeglądarkach i w programach pocztowych. Po wykonaniu projektu otrzymujesz gotowy newsletter osadzony w kodzie HTML z możliwością umieszczenia plików graficznych na Twoim serwerze.

Każdy mailing poprzedzony jest testami, w celu zagwarantowania poprawności wysyłanej wiadomości. Każdorazowa wysyłka newslettera kończy się dokładną analizą wyników skuteczności, która posłuży do optymalizacji kolejnych.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj

Nr 10 - Newsletter wiecznie żywy

Małgorzata Borek

Do podstawowych zadań e-mail marketingu zalicza się budowę lojalności konsumenckiej, tworzenie określonych relacji z odbiorcami, budowę pożądanego wizerunku firmy bądź organizacji, sprzedaż. Najpopularniejszymi narzędziami e-mail marketingu są: newsletter firmowy, biuletyn wewnętrzny, dzienniki elektroniczne, reklamy w wiadomościach e-mail.

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: Newsletter wiecznie żywy.

Audyt SEO

Blog audyt-seo

Zazwyczaj audyt SEO ma na uwadze: - prz...

Czytaj

Facebook to życie

Blog facebook-to-zycie

Social media marketing wypracował własne...

Czytaj

Podaj dalej

Blog podaj-dalej

Marketing wirusowy jest „przenoszony” od...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się nasz artykuł? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z hasłami e-commerce lub wdrożyć dedykowane rozwiązania na potrzeby Twojej strony. Zadzwoń: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

Małgorzata Borek

Social Media Specialist

5-letnie doświadczenie w swoim zawodzie w branży marketingowej, samodzielność w prowadzeniu dużych projektów oraz w przygotowywaniu ofert, kosztorysów oraz prezentacji, łatwość w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami, kreatywność oraz pewność siebie w działaniu – to cechy, które wyróżniają ją na rynku. Prywatnie pasjonatka podróży i fotografii artystycznej.

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

• Będzie odpowiedzialny za branding oraz kampanie reklamowe promujące Twoją działalność
• Będzie odpowiedzialny za bieżącą obsługę stałych klientów oraz identyfikację ich potrzeb
• Będzie odpowiedzialny za opracowywanie strategii, harmonogramów działań, kosztorysów
• Będzie odpowiedzialny za dbałość o aspekty finansowo-prawne związane z prowadzonymi projektami

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.