Masz pytania? Napisz do nas

Nie wysyłamy przypadkowego kamikadze w świat!

Nieprzemyślany mailing będzie odebrany jako SPAM!

Skrojona na miarę i godna zapamiętania kreacja mailingu powinna być spójna z wizerunkiem Twojej firmy na stronie i zachęcać do konkretnych działań (CTA) np. rejestracja na stronie, zakup produktu czy też przejścia do konkretnej oferty.

Niech wygląda zachęcająco, a czytanie będzie stanowić rozrywkę samą w sobie.

Gotowy Newsletter

Newsletter firmowy – wykonujemy proces redagowania i wysyłki newslettera firmowego kierowanego do wybranej grupy docelowej. Szczegółowo i indywidualnie zaprojektowana wiadomość jest możliwa do odczytania w popularnych programach pocztowych i webmailowych (np. Outlook, Thunderbird).

Mailing reklamowy – podobnie jak w przypadku newslettera firmowego przeprowadzamy pełen zakres mailingu: projektujemy, testujemy, wysyłamy i analizujemy statystyki. Koncepcja layoutu newslettera w tym wypadku ściśle zależy od grupy odbiorców. Taka wiadomość może posiadać różne proporcje swojego contentu: 100% grafiki lub tekstu, jak też połączenie hybrydowe.

Analiza statystyk i realizacji celów – każdy newsletter i mailing jest monitorowany pod względem reakcji odbiorców: ilości kliknięć, realizacji celów takich jak złożone zapytania ofertowe, rejestracje na promowany event, czy bezpośredni zakup sugerowanego produktu.

Stały kontakt

Pomagamy również zbudować bazę adresów e-mailowych przez zamieszczenie zapisu do newslettera na Twojej stronie. Zapewni to regularnie dostarczanie e-maili nowym użytkownikom chętnym do utrzymania stałego kontaktu z Twoją firmą i bieżącymi aktualnościami, tj. informacje odnośnie promocji, rabatów i nowych produktów.

Nie wysyłaj maila, jeśli odbiorca nie jest na niego gotowy.

Nieprzemyślany mail jest jak misja samobójcza. Źle zredagowana wiadomość może być automatycznie uznana jako spamprzez odbiorców, a co gorsza – wizerunek autora takiego e-maila może ulec dewaluacji. Jak w takim razie umiejętnie iskutecznie przeprowadzić kompleksową  kampanię mailingową? Wykorzystujemy do tego celu profesjonalne narzędzia, wiedzę i doświadczenieCyklicznie wysyłany newsletter czy jednorazowy mailing to bardzo skuteczne narzędzia marketingowe w rękach sprawnego marketera. Wspieramy Ciebie w trakcie całego cyklu przygotowywania, wysyłki i analizy efektów. My zajmujemy się przygotowaniem i realizacją kampanii mailingowej, Ty oszczędzasz czas koncentrując się na swojej działalności i bieżących zadaniach w firmie. Oferujemy gotową bazę, opracowanie bazy „na zamówienie”, wysyłkę do zewnętrznej bazy. Możesz również samodzielnie zbudować swoją bazę klientów.

Projektujemy wiadomości e-mail w oparciu o standardy kodowania i rozdzielczości, w których odczytywane są wiadomości pocztowe na różnych przeglądarkach i w programach pocztowych. Po wykonaniu projektu otrzymujesz gotowy newsletter osadzony w kodzie HTML z możliwością umieszczenia plików graficznych na Twoim serwerze.

Każdy mailing poprzedzony jest testami, w celu zagwarantowania poprawności wysyłanej wiadomości. Każdorazowa wysyłka newslettera kończy się dokładną analizą wyników skuteczności, która posłuży do optymalizacji kolejnych.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
 • 1. Iterate Design

  We always start with people. Business is driven by human behavior. And we take a human-centered design approach to drive business results. Through observation, learning, and immersive research we are able to roadmap solutions that work for our clients and their customers.

 • 2. Validate Develop

  This is where we bring the design vision to life—uncovering and alleviating stumbling blocks that could interfere with successful implementation. Our 360-degree focus on customers and tech-agnostic approach allow us to develop flexible solutions that scale with business needs.

 • 3. Optimize Deliver

  Our global operation model and thousands of employees in 10 countries allow us to implement best practices and meet clients’ needs practically everywhere. From implementation to analysis, we go beyond solution launch to seek out continuous improvement for our clients—and ourselves.

Sebastian Neumann

Senior Account Manager

5-letnie doświadczenie w swoim zawodzie w branży marketingowej, samodzielność w prowadzeniu dużych projektów oraz w przygotowywaniu ofert, kosztorysów oraz prezentacji, łatwość w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami, kreatywność oraz pewność siebie w działaniu – to cechy, które wyróżniają go na rynku. Prywatnie pasjonat piłki nożnej i rugby.

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

 • Będzie odpowiedzialny za branding oraz kampanie reklamowe promujące Twoją działalność
 • Będzie odpowiedzialny za bieżącą obsługę stałych klientów oraz identyfikację ich potrzeb
 • Będzie odpowiedzialny za opracowywanie strategii, harmonogramów działań, kosztorysów
 • Będzie odpowiedzialny za dbałość o aspekty finansowo-prawne związane z prowadzonymi projektami

Nr 27 - jak pozostawić wiadomość

Sebastian Neumann

Chcesz pozostawić na komputerze wiadomość dla innego użytkownika? Zaczynajmy! W menu Start – Uruchom, wpisujemy komendę „regedit” i klikamy OK. Odnajdujemy następujący klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon. W prawym oknie edytora odnajdujemy nazwę „LegalNoticeText” po czym edytujemy ją. W polu dane wartości wpisujemy wiadomość, którą chcemy pozostawić innemu użytkownikowi. Tytuł okna komunikacji wpisujemy wybierając opcję „LegalNoticeCaption”. Zaznaczamy w lewym oknie klucz „Winlogon”, wybieramy z menu Plik – opcję Eksportuj. Po zapisaniu pliku w dowolnym miejscu na dysku informacja zostanie wyświetlona.

Dobry copywriting

Blog copywriting seo

Dobry copywriter potrafi zawrzeć w treśc...

Czytaj

Linki sponsorowane Google

Blog linki sponsorowane google

W celu przeprowadzenia skutecznej kampan...

Czytaj

Hashtag w Social Media

Blog hashtag w social media

Popularność tagów rosła wraz z rozwojem ...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podobała Ci się nasza porada? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z komputerem domowym lub wdrożyć bezpieczniejszy system dla dzieci godzinami surfujących w przestrzeni wirtualnej. Zapytaj: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.