Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/artani01/public_html/domains/projektancistron.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Responsywne strony internetowe | Strona firmowa Pakiet Starter
Masz pytania? Napisz do nas

Responsywne strony internetowe | Strona firmowa Pakiet Starter

Prowadząc biznes zawsze konkuruj z lepszymi od siebie!

Taka strategia pomoże Ci utrzymać dynamikę działań i motywację.

Standardowa Strona Responsywna + CMS zawierająca:

podstawową grafikę, formularz kontaktowy, zabezpieczenie antyspamowe, mapkę Google, integrację z social media, galerię zdjęć.

300 zł

Bądź realistą z silną domieszką optymizmu i nie przejmuj się drobnymi porażkami.

Analiza potrzeb

Na początku przeprowadzamy briefing starając się uzyskać jak najwięcej niezbędnych informacji i dokładnie poznać Twoje potrzeby, równocześnie szczegółowo analizujemy wybraną branżę i konkurencję. Następnie nasz zespół weryfikuje zebrane informacje i przedstawia konkretne rozwiązania służąc swoją wiedzą i doświadczeniem wspólnie ustalamy wygląd finalnego projektu.

Realizacja prac

Po akceptacji projektu i przekazaniu danych do wdrożenia, przystępujemy do etapu tworzenia strony głównej oraz podstron. Masz cały czas kontrolę i wgląd w postęp wykonywanych prac (na udostępnionym serwerze testowym on-line), po zakończeniu których następuje przesłanie plików na serwer docelowy, w efekcie którego otrzymujesz skuteczne narzędzie biznesowe w postaci unikalnej i ciekawej strony WWW.
Na tym etapie nasza współpraca się jednak nie kończy – pragniemy mieć stały kontakt z Tobą, by w razie potrzeby szybko i wyczerpująco móc odpowiedzieć na Twoje ewentualne dodatkowe pytania lub udzielić Ci porady technicznej.

Nie musisz się wszystkim podobać

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy. Nie zagwarantujemy, że projekt będzie się podobał absolutnie wszystkim. Tak samo, jak w przypadku ulubionej potrawy, filmu lub koloru. Istnieją jednak skuteczne sposoby projektowania stron, które wpłyną na określone zachowania odwiedzających Twój serwis, dzięki którym odniesiesz znaczące zyski, a nazwa i logo Twojej firmy staną się rozpoznawalne.

Strona internetowa Pakiet STARTER jest kierowany do firm chcących zaprezentować w internecie swoją rozbudowaną wizytówkę (podstrony: o nas, galeria, oferta, kontakt). Charakteryzuje się niską ceną wykonania z zachowaniem wszystkich obowiązujących standardów technicznych i wizualnych.

CENTRUM DOWODZENIA

Artanis tworzenie stron internetowych

Artanis

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
CM Arnica tworzenie stron internetowych

CM Arnica

Realizując wszystkie założenia, responsywna strona internetowa posiada zintegrowany System Zarządzania Treścią, pozwalaj
landing page i ctr

Nr 1 - Co to jest Landing Page i CTR

Magdalena Bielecka

Landing Page to rodzaj dedykowanej strony internetowej, która ma na celu wypromowanie konkretnego produktu lub usługi. Najczęściej odnośniki do niej można znaleźć na portalach społecznościowych, w formie linków sponsorowanych Google Adwords, newslettera lub grafiki odsyłającej na stronie firmowej lub zewnętrznego serwisu.

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu: Co to jest Landing Page i CTR.

Audyt SEO

Blog audyt-seo

Zazwyczaj audyt SEO ma na uwadze: - prz...

Czytaj

Facebook to życie

Blog facebook-to-zycie

Social media marketing wypracował własne...

Czytaj

Podaj dalej

Blog podaj-dalej

Marketing wirusowy jest „przenoszony” od...

Czytaj

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Podoba Ci się nasz artykuł? Możemy zdecydowanie bardziej usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy, doradzić Ci jak „zaprzyjaźnić” się z hasłami e-commerce lub wdrożyć dedykowane rozwiązania na potrzeby Twojej strony. Zadzwoń: +48 602 708 864 lub wyślij zapytanie: biuro@projektancistron.pl

Magdalena Bielecka

IT Specialist

Świeżo upieczona absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki z wielką pasją do komputerów i wszelkich nowinek technicznych. Tropicielka najciekawszych porad redagowanych w specjalistycznych publikacjach (np. IT Professional), często anglojęzycznych. Informatyka nie ma praktycznie przed nią żadnych tajemnic.

Zobacz wszystkie publikacje Autora

Twoje zamówienie wykona Specjalista, który:

• Zaprojektuje serwisy z obsługą XHTML, HTML5, Javascript, Javy, CSS3, jQuery, Ajax
• Utworzy zaplecze z obsługą PHP i MySQL
• Pomoże w praktycznej obsłudze sklepów internetowych jako administrator platformy backend (CMS na licencji OpenSource, np. PrestaShop, WordPress)

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.